Про кластер

Тернопільський ІТ Кластер – це громадська організація, що сприяє  розвитку сфери ІТ в місті. Задля цього ми співпрацюємо із освітніми закладами та владою міста, аби спільними зусиллями підняти ІТ-галузь Тернополя на якісно новий рівень.
Кластер сформований в серпні 2017 року.
Наразі його учасниками є компанії MagneticOne Group, eMagicOne, Forte Group, IT House, Crowdin, Magnis, Eleks, Onlizer, Goodahead Ukraine, Startup Soft, Future Processing Ukraine, Main Academy, Apiko, МА Прості рішення та Артем Пилипчук.
Партнерами Тернопільського ІТ Кластера є GDG, UKRSIBBANK, ТНПУ та Техічний коледж ТНТУ.
Наша мета: ми прагнемо розвивати не лише ІТ-спільноту, а й загалом покращити якість освіти та перетворити Тернопіль на місто із якісною інфраструктурою.
Для цього ми організовуємо та проводимо заходи, які дозволяють молоді отримати нові знання та мотивацію для подальшого розвитку в професії, а також допомагаємо розробляти проекти, які покращать життя усіх мешканців Тернополя.
Восени 2017 року ми провели наш перший публічний захід – Файне.IT, на якому розповіли майбутнім ІТ-спеціалістам, чому ця галузь є цікавою нам, та чому бути її частиною – перспективно. А вже навесні 2018 відбувся наш перший хакатон “Тернопіль без проблем”, учасники якого розробляли проекти для вирішення наявних проблем у місті: від соціальних до екологічних. Восени відбулась вж друга конференція “Файне.ІТ”, яку відвідали 550+ учасників.
Наша ціль – показати, що Тернопіль є привабливим та перспективним містом для ІТ-спеціалістів, де вони можуть реалізувати себе.
Перейти до панелі інструментів