Про кластер

Тернопільський ІТ Кластер – це громадська організація, яка має на меті сприяти  розвитку сфери ІТ в місті. Задля цього ми співпрацюємо із освітніми закладами та владою міста, аби спільними зусиллями підняти ІТ-галузь Тернополя на якісно новий рівень.
Кластер сформований в серпні 2017 року.
Наразі його учасниками є такі компанії як eMagicOne, Yaware, Forte Group, IT House, Crowdin, Magnis, Eleks,Onlizer , Goodahead UA, Future Processing, Main Academy, Apiko, МА Прості рішення та Артем Пилипчук.
Партнерами Тернопільського ІТ Кластера є компанія GDG та UKRSIBBANK.
Наша мета: ми прагнемо розвивати не лише ІТ-спільноту, а й загалом покращити якість освіти та перетворити Тернопіль на місто із якісною інфраструктурою.
Для цього ми організовуємо та проводимо заходи, які дозволяють молоді отримати нові знання та мотивацію для подальшого розвитку в професії, а також допомагаємо розробляти проекти, які покращать життя усіх мешканців Тернополя.
Восени 2017 року ми провели наш перший публічний захід – ФайнеIT, на якому розповіли майбутнім ІТ-спеціалістам, чому ця галузь є цікавою нам, та чому бути її частиною – перспективно. А вже навесні 2018 відбувся наш перший хакатон “Тернопіль без проблем”, учасники якого розробляли проекти для вирішення наявних проблем у місті: від соціальних до екологічних.
Наша ціль – показати, що Тернопіль є привабливим та перспективним містом для ІТ-спеціалістів, де вони можуть реалізувати себе.
Перейти до панелі інструментів