YouthSpeak Hackathon

Дата проведення: 21/07/2018 - 22/07/2018
Час проведення: 09:00 - 20:30


У Києві відбудеться найбільший молодіжний ІТ-хакатон – YouthSpeak Hackathon!

Уже цього літа 14-15 липня AIESEC організовує хакатон, де зберуться 150 активних представників ІТ-сфери, які протягом 24 годин представлятимуть свої ідеї та розроблятимуть проекти соціально важливих та інноваційних додатків і сервісів.

YouthSpeak – це глобальний проект, який є частиною ініціативи міжнародної молодіжної організації AIESEC, Youth 4 Global Goals, що мобілізує молодь задля досягнення Цілей Сталого Розвитку від ООН. Тому, усі проекти будуть спрямовані на вирішення наступних Цілей:
#9 Інновації та інфраструктура
#8 Гідна праця та економічне зростання
#4 Якісна освіта

Окрім роботи над проектами, учасники зможуть взяти участь у воркшопах від партнерів заходу та послухати менторські сесії про створення власних продуктів, їх монетизацію та цінність на ринку сьогодні.

Партнерами хакатону будуть відомі ІТ-компанії, тому нові знайомства з однодумцями та можливість продемонструвати свої вміння серед потенційних роботодавців забезпечені.

Команда, що запропонує найцікавіший проект, який допоможе у вирішенні однієї з Глобальних цілей, отримає призовий фонд на реалізацію своєї ідеї.

Більше інформації на сайті: http://youthspeakhack.tilda.ws

Реєстрація
Перейти до панелі інструментів