TernopilJS Meetup#8

Дата проведення: 17/03/2018
Час проведення: 14:00 - 18:00

Місце проведення: офіс компанії Magnis


17 березня 2018 спільнота  TernopilJS збирається вже на восьму зустріч для того, щоб поділитись досвідом, познайомитись.

Програма:
– Vladimir Shevchuk – «Streams for Web»
– Roman Liutikov – «Що робити, коли JavaScript недостатньо?»
– Yuriy Yarosh – «A bit of an Intro into Shift, – the Developer eXperience driven programming language»

Розпочинаємо знайомство із доповідачами.

Vladimir Shevchuk – Senior Software Engineer в компанії Eleks

Тема доповіді: “”Streams for Web””

Потоки оточують людину в повсякденному житті: це можуть бути потоки світла, електричного струму, повітря, води, потоки wi-fi. Всі вони мають спільну властивість – змогу переносити інформацію.

І так вже сталось що досить часто концепції реального життя ми переносимо у світ інформаційних технологій та програмування.

Тому в доповіді “Streams for Web” поговоримо про загальну концепцію стрімів, про новий “Browser streams standart” та проблеми які він зможе допомогти вирішити сучасному фронтенду.

Roman Liutikov – Фронтенд розробник в компанії Attendify. Створює інтерфейси на React і ClojureScript. Навчає програмування UI і розробляє інструменти для розробників.

Тема доповіді: “Що робити, коли JavaScript недостатньо?”

З цієї доповіді ви дізнаєтеся про те, коли і чому JavaScript перестає бути ефективним в розробці інтерфейсів. Ми подивимося за межі мови і спробуємо зрозуміти, чого можна навчитися у інших платформ і мов програмування.

Yuriy Yarosh – «A bit of an Intro into Shift, – the Developer eXperience driven programming language»

Юрій – відомий та досвідченний розробник високонавантаженних систем, компіляторів та рішень машинного навчання (ML), заліза та іншої всячини.
Займається консультуванням та розробкою дійсно інноваційних продуктів.

“Я хотів би розповісти про свій шлях, ідеї та рішення при розробці середовищ розробки та мов программування для досягнення хорошого DX, показати на скільки зручнішими та приємнішими могли би бути процесси розробки.

Обговоримо візуальне программування, гейміфікацію процессів розробки та введення метрик продуктивності, забуті та недооцінені системи формальної верифікації, швидку інкрементальну компіляцію, підходи в оптимізації, роботу без збору сміття, кросскомпіляцію в залізо під FPGA (Verilog VHDL).

Загалом тема дуже обширна – це ввідна доповідь в результати моїх досліджень, що зайняли майже десять років.”

https://2event.com/uk/events/1286299

 

Bookings

Bookings are closed for this event.

Перейти до панелі інструментів