Forced Marketing Conference Ternopil 2019

Дата проведення: 15/06/2019
Час проведення: 09:00 - 19:00

Місце проведення: УД Перемога


 

Хочемо, аби в Тернополі було якомога більше якісних подій, які відбуваються щорічно. Тож запрошуємо на першу Forced Marketing Conference: свіжі маркетингові ідеї і реальний досвід їх застосування.

 

 

Жодної теорії – тільки перевірені методики та інсайти.

 

За підсумками кожного виступу ми почуємо рекомендації та ексклюзивне бачення кожного спікера щодо трендів і векторів розвитку в 2019 році

 

 

Кому буде цікава конференція?

 

 

Власники бізнесу.
Ви дізнаєтесь про основні тенденції інтернет-реклами, зрозумієте, на чому робити фокус і як правильно ставити завдання агентствам і фрілансерам, а також на основі чого аналізувати вкладений бюджет та отримані результати

 

 

Маркетологи.
Почуєте цікаві доповіді, познайомитесь із колегами по “цеху” і знайдете клієнтів.

 

 

Маркетологи-початківці.
Спікери-практики поділяться кейсами та ідеями, які надихнуть на нові проекти і будуть корисні тим, хто лише починає свій шлях в інтернет-маркетингу.

 

 

Шукаєте нову професію?
Гарна нагода послухати маркетологів-практиків, аби реально оцінити, чи підходить вам ця галузь. І якщо так – то взяти максимум із лекцій, отримати чарівний “пендель” та почати життя з нової сторінки.

 

 

Програма конференції націлена на повне занурення в технології використання маркетингових інструментів, визначення ефективності та інтеграцію готових рішень в бізнес-стратегію компанії.
Розглянемо різні підходи до вимірювання ефективності вкладень в маркетинг, відстежимо тренди, промоніторимо тенденції.

 

 

Цільова аудиторія:
потік 1: власники невеликих бізнесів (в т.ч. інтернет-магазинів), маркетологи-початківці, бренд-менеджери, студенти, зацікавлені в сфері маркетингу, SMM- та SEO-спеціалісти, блогери.
потік 2 (вузькоспеціалізований): топ-менеджери, керівники маркетингових відділів і проектних команд. SEO, PPC, SMM-спеціалісти.

 

Слідкуйте за новинами.
Квитки можна придбати тут – http://frcd.itcluster.te.ua

Перейти до панелі інструментів