Тернопільські .NET-спеціалісти запрошують колег на тематичні зустрічі

30 травня в місті відбулася Ternopil .NET Meet Up #3, учасниками якої є .NET-спеціалісти міста.

Такі мітапи планують проводити регулярно, адже на них є хороша можливість наживо обговорити теми, які цікавлять розробників, та обмінятися корисним досвідом. Тим паче, коли це відбувається в неформальній атмосфері.

“Вперше таку зустріч ми провели в січні цього року, – розповідає модератор спільноти Ternopil .NET Community Ira Batiuk. – Спершу думали проводити їх щомісяця, але тепер зупинилися на варіанті раз на два. Так найбільш оптимально. На зустрічах ми намагаємося об’єднати та познайомити .NET-розробників Тернополя. Ціллю першої зустрічі було дізнатися, скільки таких спеціалістів є нашому місті, чим вони цікавляться і, який формат спілкування буде для них оптимальним. На наше приємне здивування, першу зустріч відвідали близько 80 розробників. Основна мета таких мітапів – розвивати спільноту .NET-девелоперів у Тернополі та на нашому прикладі показувати, що у нашому місті є круті спеціалісти і ними можна стати без переїзду у Львів чи Київ”.

Засновниками самої Ternopil .NET Community є компанії ELEKS TernopilMagnis та Onlizer. Саме ці компанії ініціюють мітапи та формують їх контент, але щиро чекають на однодумців, які зроблять команду .NET Community ще креативнішою.

На кожній зустрічі виступає 2-3 спікери. Теми підбирають, аналізуючи відгуки із попередніх мітапів.

“У фідбек-формах після заходу учасники вказують, які теми їм було б цікаво послухати наступного разу і, відповідно до цього, ми і шукаємо спікерів”, – продовжує Ірина.

Так, на проведеному 30 травня Ternopil .NET Meet Up #3обговорювали такі теми як Introduction to Managed Extensibility Framework (MEF) та Understanding application security risks, крім цього поговорили про новинки конференції Microsoft Build 2018.

Коли відбудеться наступний мітап, організатори ще не кажуть, однак до нього вже почали готуватись.

Фото: Ternopil .NET Community

Перейти до панелі інструментів