Тернопільських ІТ-спеціалістів кличуть на “Файне.ІТ”

Про важливість кібербезпеки, стереотипи, реалії та перспективи в ІТ розповідатимуть відомі спікери на другій щорічній конференції “Файне.ІТ”, яка відбудеться 18 жовтня в УД “Перемога”.

Таку конференцію проводять передусім для студентів та ІТ-спеціалістів-початківців, аби занурити їх в справжні умови роботи галузі. Крім того, це майданчик, де про себе можуть заявити ІТ-компанії, які працюють в Тернополі. Тут же слухачі можуть дізнатись про спільноти, які діють в нашому місті, та додаткові освітні можливості: курси, тренінги, семінари.

“Файне.ІТ є хорошим стартом для тих, хто обрав для себе професію в ІТ, щоб зрозуміти: що саме їх чекає, які особливості галузі. Так само буде цікаво старшокласникам, які ще вирішують, ким вони хочуть бути і чим займатись. Відвідувачі можуть отримати інформацію про переваги цієї галузі, можливості працевлаштування після закінчення вишів чи спеціальних курсів. Представники ІТ-компаній, які братимуть участь в заході, розкажуть, які саме вакансії у них є, яких спеціалістів вони потребують. Тож студенти-початківці можуть скористатись гарним шансом, щоб підготуватись під час навчання, чітко усвідомлюючи, чого вимагає обрана професія”, – пояснює керівник Тернопільського ІТ Кластера Катерина Міхайліді. Вона ж буде першим спікером конференції та розповість про шлях розвитку ІТ в нашому місті.

Які перспективи в ІТ-галузі Тернополя, чого чекати у найближче десятиліття і на що варто орієнтуватись? Про це розкаже директор та засновник компанії MagneticOne Руслан Савчишин на лекції “Наступні 10 років: що попереду?”

Чому кібербезпека — важливий момент, яким не варто нехтувати у бізнесі, пояснить Юрій Гарасим, директор з корпоративної безпеки Eleks, президент Cloud Security Alliance Lviv Chapter.

“Тривалий час інформаційну безпеку сприймали як перешкоду на шляху ведення бізнесу, як пожирача бюджету. Враховуючи наслідки гучних кібератак, жорсткі вимоги відповідності законам, стандартам та процесу закупівель товарів і послуг, високі репутаційні ризики, тепер інформаційна безпека перейшла в розряд “за замовчуванням”. Бізнес трансформується, тож інформаційна безпека все частіше відіграє роль додаткової бізнес-переваги в порівнянні з конкурентами. Це складна і цікава робота. Кіберзлочинці обирають час для атаки, ми ж – поле бою. Я розкажу про ефективні стратегії в цій боротьбі”, – зауважує Юрій Гарасим.

Чим приваблива галузь ІТ, чому її так часто обирають спеціалісти навіть з іншою освітою? Чому інформаційні технології – це далеко не просто “модна сфера”, а галузь, яка змінює наш світ? Про все це розкажуть на своїй лекції “Від ввійти в ІТ до проектування власного майбутнього” керівник Eleks University, бізнес-коуч Лілія Мудрик та Delivery Director Eleks Дмитро Самко.

“Наразі люди працюють в галузі ІТ не просто заради того, аби заробити грошей, а також формують майбутнє ринку ІТ в Україні. І не лише: вони створюють інноваційні продукти, які змінюють світ. Тож через навчання і розвиток таких людей, а особливо молоді, ми на Eleks формуємо професійну спільноту, яке буде відігравати суттєву роль в своєму власному житті та житті держави. Це один з наших диференціаторів серед ІТ-компаній зараз і буде таким же в майбутньому. Саме тому поговоримо про стереотипи та реальні можливості, які дає ІТ”, – пояснює тему лекції Лілія Мудрик.

Крім того, на “Файному.ІТ” презентують ініціативи Women TechMakers та GDG.

Захід триватиме з 16.00 до 21.00.

 

Детальна програма – http://faine.itcluster.te.ua/
Участь в конференції безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова за посиланням –http://bit.ly/2zMfyk0

Нагадаємо, “Файне.ІТ” вперше провели торік, його учасниками тоді стали понад 400 людей, зацікавлених в ІТ-галузі Тернополя.

Перейти до панелі інструментів