Стартує проект Ternopil IT Universe Research

Тернопільський ІТ Кластер анонсує старт соціологічного опитування серед спеціалістів, дотичних та залучених до галузі ІТ. Мова і про студентів ІТ-спеціальностей, і тих, хто вже працює за цим фахом, а також інших працівників галузі: маркетологів, HR’ів etc.

“Ми хочемо дізнатися, хто за освітою  працівники ІТ-сфери Тернополя, як проводять дозвілля, які навчальні заклади відвідують їхні діти, – пояснює керівник Тернопільського ІТ Кластера Катерина Міхайліді. – Таке дослідження допоможе не лише “намалювати портрет тернопільського ІТ-спеціаліста”, а й зрозуміти, чому ці люди обрали для життя та роботи саме Тернопіль? Чим їм подобається наше з вами місто, наскільки воно є комфортним для життя?”

Опрацьовані дані організатори оголосять на ФайнеІТ, що відбудеться вже в жовтні.

Таке опитування допоможе “освіжити” інформацію про кількість ІТ-працівників та компаній у місті, адже їхня кількість постійно змінюються – галузь розвивається швидкими темпами, подати розподіл ІТ-працівників за їх спеціалізацією та рівнем екcпертизи.

“Таким чином хочемо достукатись до усіх, хто працює в даній сфері, почути їхні думки і про роботу в галузі, і про життя в Тернополі”, – продовжує Катерина Міхайліді.

Форма опитування доступна за посиланням – http://bit.ly/2MI2U91

Перейти до панелі інструментів