Працівників ІТ-сфери Тернополя навчать правильно укладати договори

Як правильно оформити трудові відносини та договори про створення програмного забезпечення – про це та багато іншого будуть розповідати на семінари “Договори в ІТ-бізнесі”, який відбудеться 20 вересня в приміщенні IT House.

Семінар організовано Тернопільським ІТ Кластером спільно із Юридичним офісом Олександра Степанюка, який єдиний в місті надає юридичні консультації ІТ-компаніям Тернополя.

“Кожен ІТ-працівник: і керівник і виконавець, – стикається із тим, як не упустити важливих моментів під час оформлення трудового договору, – пояснює керівник Тернопільського ІТ Кластера Катерина Міхайліді. – Цей івент якраз для того, аби допомогти розібратись в основних аспектах та проблемах, які виникають під час трудових відносин”.

Семінар триватиме дві години. За цей час юристи обіцяють зорієнтувати ІТ-спеціалістів та менеджерів у найбільш болючих питаннях.

“На семінарі буде йти мова про правові процеси, угоди та договори, з якими пов’язаний розвиток та функціонування ІТ-бізнесу. Наприклад, трудові договори, інвестиційні договори або договори про створення програмного забезпечення, їхні види та особливості, – зауважує стажер Юридичного офісу Олександра Степанюка Віталій Назарко. – Молодим спеціалістам в сфері ІТ буде дуже корисно відвідати даний захід, оскільки рано чи пізно у своїй діяльності вони матимуть справу з юридичними питаннями. Тому що кожна вдала ідея, стартап – це потенційно прибутковий бізнес, що тягне за собою низку юридичних процесів. А з ними досить важко впоратись особі, яка не має відповідної освіти та досвіду”.

Детальніше про подію читайте в анонсі за посиланням.

Перейти до панелі інструментів