Майбутніх студентів ознайомили з “ІТ-перспективою” у Тернополі (фото)

Близько 350 старшокласників з кількох областей стали учасниками першого “Західноукраїнського Форуму “ІТ-перспектива”, який відбувся 24 листопада в ТНЕУ.

Ідея провести такий захід виникла у декана факультету інформаційних технологій вишу Миколи Дивака. Тернопільський ІТ Кластер став співорганізатором дійства.

“Метою цього форуму було привернути увагу старшокласників, які живуть в сусідніх із Тернопільською областях, до галузі ІТ, показати їм Тернопіль як ІТ-місто, щоб вони розглядали його як потенційне для майбутнього навчання, – пояснює керівник Тернопільського ІТ Кластера Катерина Міхайліді. – На форум запрошували тих учнів, які вже зараз думають про ІТ як про сферу своєї майбутньої діяльності.”

Для цього у навчальні заклади кількох областей надіслали листи з анонсом події. Тож керівництво шкіл запропонувало всім охочим приїхати в Тернопіль.

“Таким чином назбирали 285 заявок із Волинської, Львівської, Івано-Франківської та Хмельницької областей, – продовжує Катерина Міхайліді. – Крім того були також і старшокласники з Тернополя. Загалом учасників було близько 350.”

Сам форум складався з кількох частин.

Спершу школярам розповіли про тренди ІТ під час презентацій компаній міста та самого Тернополя. Учасники напряму спілкувались із представниками ІТ-компаній, ставили запитання, які їх цікавили, могли уточнити якісь незрозумілі для себе моменти

Частинафоруму  була присвячена дуальній освіті, яка на сьогодні є актуальною для студентів.

“Суть дуальної освіти полягає у співпраці ІТ-компанії з університетом. Компанія обирає той предмет, ту технологію, яку використовує, і підписує договір з університетом про те, що відповідний лекційний матеріал викладають в університеті. А от практичні заняття відбуваються вже в ІТ-компаніях. Наприклад, компанія Eleks Ternopil від вересня працює за такою програмою, і вона досить гарно себе показує”, – пояснює Катерина Міхайліді.

Участь в форумі взяли компанії Eleks Ternopil, Forte Group Ternopil, Future Processing Ukraine, MagneticOne Group, які входять до Тернопільського ІТ Кластера, та наш постійний партнер Ukrsibbank BNP Paribas Group.

Перейти до панелі інструментів