Любов Руднєва в Тернополі розповіла, як організувати ідеальний івент

До Тернополя із лекцією про організацію івентів завітала Head of Employee Relations головного офісу ELEKS у Львові Любов Руднєва.
Мова йшла і про іміджеві івенти, і про тімбілдінги. А розповісти Любов Руднєва може чимало, адже вона вже 10 років працює в сфері PR та маркетингу у великих ІТ-компаніях.

Де шукати натхнення, чому диявол ховається в деталях та як викрутитись із доволі неприємних ситуацій, коли все йде не так, як треба, Любов розповіла присутнім на лекції.

Ось декілька лайфхаків від Любові Руднєвої:

📌  Дослухайтесь до критиків. Щоб зайвий раз не розпорошувати зусилля та ідеї, варто прислухатись і до хейтерів. Іноді вони дуже раціонально бачать, які заходи потрібні, а які ні.

📌 Не робіть нудних заходів. Якщо івент вам нецікавий вже на моменті планування, то подумайте, чи потрібен він взагалі?

📌 На івенті будуть діти? Роздайте кожному на початку браслети, на яких вони вкажуть контакти до батьків. Діти часто губляться. Перестрахуйтесь.

📌 Івент буде відбуватись за межами міста чи передбачає активний відпочинок? Подбайте про страхівку для кожного учасника.

📌 Подія надворі? Купіть дощовики. Вони коштують копійки, але іноді така економія може зіпсувати враження і про дуже дороге свято.

📌 Пропишіть все до найменших дрібниць. Нехай доступ до документа із планом святкування та контактами учасників і помічників буде ще в кількох людей, які вас підстраховують.

📌 Носіть із собою Powerbank – ви повинні бути на зв’язку ЗАВЖДИ!

📌 Сутужно з локацією або взагалі немає вибору? Обіграйте це в тематиці івенту.

📌 Івент-менеджмент – це передусім цифри, тому все потрібно порахувати: чи вистачить місця на вказану кількість людей, чи “потягне” WiFi etc.

Прочитали і ляснули себе по чолі, що це ж елементарні речі? Звісно, але в критичних ситуаціях про них і не згадає ніхто.

“Пам’ятайте: івент – це не гроші, які ви вклали, це – емоції, які люди отримали”, – наголошує Любов Руднєва.

Тож врахуйте це все до початку події, і нехай все вдається!

Перейти до панелі інструментів