Хакатон “Тернопіль без проблем”: чому, для кого і нащо?

19-20 травня в Тернополі в Українському домі “Перемога” відбудеться хакатон #ТернопільБезПроблем.

Що таке “хакатон” і з чим його їсти? Розповідаємо.

Зазвичай хакатон триває 24 години. Так буде і в нас.

Наразі ми запустили опитування (приєднатись до нього можна за посиланням http://bit.ly/oputyvannja_xakaton ), аби визначити тематику найважливіших проблем в місті.

Вже за отриманими результатами ми запропонуємо командам дослідити кожну названу проблему Тернополя і попрацювати над її вирішенням.

Власне, в цьому і є мета нашого хакатону.

Ми розпочнемо 19 травня о 10 год ранку і наступну добу учасники проведуть, розробляючи цікаві проекти, які покращать ситуацію в місті.

Що це буде: вирішення екологічних питань чи оптимізація роботи якогось із управлінь, нова технологія чи додаток, який полегшить життя мешканців Файного — все залежить від фантазії та вмінь. Всі обмеження — лише в наших головах. Давай мислити творчо і виходити за рамки!

Це не буде хаотичний рух в межах команди, кожен проект матиме свого ментора.

На хакатоні будуть присутні експерти, які спеціалізуються саме на тих проблемах, які вирішуватимуть учасники. Тож тобі не потрібен буде ні дзвінок до друга, ні підказка із зали. Людина із досвідом скоригує, підкаже і дасть чарівного пєндєля, якщо буде треба 🙂

Під час розробок ми подбаємо, аби світлі розуми нашого міста не повмирали з голоду, а ще влаштуємо час для релаксу.

Наступного дня, 20 травня, команди учасників почнуть презентувати свої розробки.

Боїшся публічних виступів? Що ж, вітаємо, ти матимеш гарну нагоду вилікуватись, адже такої вдячної публіки, як учасники хакатону ще треба пошукати 🙂

Хочеш взяти участь, але вагаєшся чи боїшся, що не “стягнеш”? Сумніви геть!

В нас немає фейс-контролю та дрес-коду. Ми не перевірятимемо твоїх дипломів, нас не цікавить, чи виразно ти читаєш вірші, як ти пишеш частку “не” з дієсловами (але все ж пиши окремо 🙂 ).

Креативність, вміння критично мислити та розробляти технічні рішення — якщо в тебе є щось із цього списку, welcome до нас на хакатон!

Реєстрація за посиланням  – bit.ly/ternopilbezprolem

Перейти до панелі інструментів