“Файне.ІТ-2018” зібрало понад півтисячі ІТ-спеціалістів Тернополя (фоторепортаж)

 

Більше півтисячі ІТ-працівників-початківців та зацікавлених у галузі відвідали другу щорічну конференцію “Файне.ІТ”. Відбулася вона 18 жовтня в УД “Перемога”.

Лекції, знайомства з ІТ-компаніями та ініціативами міста, неформальне спілкування – ось за чим прийшли на конференцію 550+ учасників.

“ІТ – це галузь, в якій постійно потрібно вчитись і розвиватись. З іншого боку, галузь дуже цікава, бо вона розміщена на стику людей та технологій. Люди розвивають технології, які поступово заміняють людей. В той же час технології все рівно потребують людей, які і надалі будуть їх розвивати”, – розповідає одна зі спікерів, керівник Eleks University Лілія Мудрик.

Поки в залі всі охочі слухали доповідачів, у фойє решта спілкувались із представниками ІТ-компаній міста.

“Це хороша можливість познайомитись із фірмами, які є в Тернополі, – коментує студент ТНТУ Дмитро Іванів. – Хтозна, можливо, це мої майбутні працедавці? (сміється – прим.авт.). Прийшов на подію не сам, а з однокурсниками, не лише на лекції, а й запитати безпосередньо в компаній, які мови програмування є актуальними, на чому краще зосередитись під час навчання, щоб потім прийти з певним багажем знань”.

Загалом на конференцію пришло більше 550 учасників. І хоч розрахована вона була на студентів та ІТ-працівників-початківців, були на ній і учні старших класів та викладачі шкіл та вишів.

“Ця конференція це також і промо Тернополя, і гарна можливість показати молоді, що ІТ в місті є і воно розвивається, – коментує керівник Тернопільського ІТ Кластера Катерина Міхайліді. – Ми бачимо тенденцію щодо збільшення запиту від студентів і учнів, навіть викладачів.“

Зважаючи на це, організатори хочуть наступного року змінити формат конференції, розширивши її. Планують проводити її в кілька потоків: перший – для початківців, студентів та учнів старшої школи. Другий – спеціалізований, для людей, які вже мають досвід роботи в галузі. Крім того на окремій локації будуть відбуватись представлення ІТ-компаній: хто вони, з якими технологіями працюють, яких спеціалістів потребують.”

На наступному “Файному.ІТ” організатори хочуть зібрати вже більше 1 000 учасників.  

А вже в квітні 2019 року Тернопільський ІТ Кластер запланував провести Файний.Marketing-форум.

Фото: Pavel Tsytsorin production studio

 

Перейти до панелі інструментів