“Файне.ІТ” – перший крок до омріяної професії (фото, відео)

Більше 400 охочих дізнатися більше про роботу в ІТ-галузі зібралися 12 жовтня в Українському домі “Перемога” на заході “Файне.ІТ”.

Це перший масовий захід, який організував Тернопільський ІТ Кластер.

За 3, 5 години присутні змогли послухати майже 20 доповідачів. Лектори презентували свої ІТ-компанії та давали корисні поради щодо тих питань, які найчастіше хвилюють початківців: як потрапити в галузь і які тренди там зараз переважають, на якому рівні повинна бути англійська і яким має бути твоє резюме, аби “зачепити” роботодавця? На ці та інші запитання відповіли спікери-представники

Окрім того у фойє “Перемоги” можна було поспілкуватися із представниками ІТ-компаній, які працюють у Тернополі, уточнити всі незрозумілі моменти, уточнити наявність вакансій та навіть залишити своє резюме.

“Такі заходи є передусім актуальними саме для початківців, для людей, які вже зараз задумуються, що їм потрібно, аби потрапити до ІТ-галузі” , — пояснює керівник Тернопільського ІТ Кластера Олександра Козак.

Такі та інші заходи в Тернопільському ІТ Кластері обіцяють проводити регулярно.

Детальніше про подію дивіться у фоторепортажі та відеоролику.

 

Файне.ІТ – Подія для студентів та ІТ початківців

Файне.ІТ – Подія для студентів та ІТ початківців (ВІДЕО)Запрошуємо згадати атмосферу заходу, доповідачів та поділитись своїми враженнями з друзями!Підписуйтесь на нашу сторіночку, щоб не пропустити наші наступні події!Тернопільський ІТ Кластер#TernopilITCluster

Опубліковано Тернопільський ІТ Кластер Понеділок, 30 жовтня 2017 р.

Перейти до панелі інструментів